01.04.2022

PRO Platforma aicina pievienoties jaunus dalībniekus un iesniegt rīcībpolitikas idejas

PRO Platforma, kas apvieno bezpartejiskus profesionāļus, aicina tajā iesaistīties jaunus dalībniekus, kā arī ir atvērta progresīvām rīcībpolitikas idejām.

PRO Platforma, kas apvieno bezpartejiskus profesionāļus, aicina tajā iesaistīties jaunus dalībniekus, kā arī ir atvērta progresīvām rīcībpolitikas idejām. Svarīgi, lai interesentiem būtu līdzīgs redzējums par Latvijas ilgtermiņa attīstību, pieredze Latvijas politikai nozīmīgā jomā, kā arī izpratne par rīcībpolitikas risinājumiem.

PRO Platformā šobrīd darbojas desmit pieredzējuši dalībnieki, kas regulāri tiekas un strādā pie jaunām rīcībpolitikas iniciatīvām. Platforma ir atvērta jauniem dalībniekiem, kā arī idejām par to, kā Latviju veidot par drošu, solidāru un iekļaujošu sabiedrību ar ilgtspējīgu, inovatīvu un taisnīgu politisko un sociālekonomisko attīstības modeli.

No topošajiem biedriem sagaidām zināšanas, ekspertīzi un pieredzi vismaz vienā Latvijai nozīmīgā jomā, vēlams ar padziļinātu izpratni arī starptautiskā kontekstā.

Platformas dalībniekiem ir pieejami dažādi iesaistes veidi – ir iespēja iesaistīties tikai diskusijās un dalīties ar savu ekspertīzi, kā arī pilnvērtīgi iesaistīties politikas veidošanā un kandidēt gaidāmajās Saeimas vēlēšanās no partijas PROGRESĪVIE saraksta.

Lai veicinātu demokrātisku iesaisti politikas veidošanā, ir iespējams iesniegt arī jaunas rīcībpolitikas iniciatīvas. Platformu īpaši interesē iniciatīvas, kuras stiprina konkurētspēju, vairo drošību, veicina labklājību un sociālo iekļautību, novērš korupciju, mazina nevienlīdzību, nepieļauj nabadzību, un saudzē mūsu planētu.

Savukārt rīcībpolitikas idejas var iesniegt, aizpildot šo formu.